Svečanim prijemom prvačića počela nova školska 2019./2020. godina

Naša škola otvorila je svoja vrata 2. septembra 2019. godine za školsku 2019./2020. godinu. Svečanim prijemom 103 učenika prvih razreda u prepunoj sali za tjelesni odgoj, intoniranjem himne i prigodnim programom počeli smo sa radom. Učenici prvih razreda raspoređeni su u 5 odjeljenja, a škola i dalje pokazuje tendenciju porasta broja upisanih učenika u posljednje 4 godine (porast od preko 36% u matičnoj ustanovi, 62% sa područnom školom). Ukupno je u školske klupe krenulo 670 učenika u matičnoj školi, raspoređenih u 29 odjeljenja, te 128 učenika u Edukativnom centru Nova Kasaba, raspoređenih u 9 odjeljenja. Svim našim učenicima želimo uspješnu novu školsku godinu sa puno dobrih ocjena i lijepih uspomena.