Svečano otvorenje rekonstruisanog objekta JU OŠ "Malta"

Velikom svečanom ceremonijom otvaranja rekonstruisanog objekta JU OŠ "Malta" 12. decembra 2018. godine okončan je projekat energetske učinkovitosti naše škole.

Presijecanju vrpce na ulazu u školu su prisustvovale brojne zvanice, ministar za obrazovanje Kazazović, načelnik općine Koldžo. predsjedavajući Gradskog vijeća Gavrić, predsjedavajuća Općinskog vijeća Baltić, općinski vijećnici, članovi školskog odbora i Vijeća roditelja, direktori škola i predstavnici Prosvjetno-pedagoškog zavoda.

Učenici su za zavnice priredili prekrasnu priredbu koja je na najljepši mogući način pokazala kako je JU OŠ "Malta" sretna i opuštena sredina za rad i razvoj đaka ali i da se zahvale svima koji su im omogućili bolje i ljepše uslove školovanja.

Direktor škole Hasičić uručio je i prigodne zahvalnice investitorima i prijateljima naše škole.

Načelniku općine Nedžadu Koldži

Ministru za obrazovanje Elviru Kazazoviću

Milanu Braloviću, vlasniku firme Mibral d.o.o.

Predsjedavajući Gradskog vijeća Grada Sarajeva je učenicima škole poklonio 100 karata za predstavu na ledu.

Zahvaljujemo se svim učenicima, uposlenicima i roditeljima škole na strpljenju koje su pokazali u toku radova na rekonstrukciji škole. Sada imamo adekvatan objekat za našu djecu u kladu sa najvišim standardima koji propisuju ovu oblast.