Održana završna priredba učenika Edukativnog centra Nova Kasaba

U petak 11. maja 2018. godine bili smo gosti na prekrasnoj priredbi naših učenika iz područne škole Edukativni centar Nova Kasaba, održanoj u Srebrenici. U prisustvu velikog broja gostiju učenici su pokazali kroz svoje tsačke koliko su sretni i veseli što im se pružila prilika da se obrazuju na svom jeziku, uče o svojoj prošlosti i imaju obrazovanje po mjeri svojih interesa. Ovu priliku smo iskoristili da dostavimo i ugradimo 7 SMART LCD televizora sa popratnim materijalima, a koje smo nabavili zahvaljujući velikom uspjehu humanitarnog bazara povodom Dana otvorenih vrata. Sada sve učionice Edukativnog centra Nova Kasaba i svi učenici imaju jednake uslove za rad kao i učenici u OŠ "Malta". Roditelji i učenici Edukativnog centra Nova Kasaba izrazili su zahvalnost učenicima, uposlenicima i roditeljima OŠ "Malta" za ovaj veliki znak pažnje a najviše jer smo mislili na njih.